Понеділок, 06.05.2024, 04:44
Персональний сайт

директора Златопільської гімназії м.Новомиргорода

Бирзула Віталія Леонідовича

vlbirzul@mail.ru
Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 21
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Улюблене радіо
Потрібний софт

Інформаційна довідка

для отримання грантової допомоги програми Кусаноне 2012 рік

1.     Річний бюджет організації (школи, ДНЗ) за 2011 рік.

 

Організація

Річний бюджет

(тис.грн.)

З/П

(тис.грн.)

Харчування

(тис.грн.)

Ремонт

(тис.грн.)

Енергоносії

(тис.грн.)

Златопільська гімназія м.Новомиргорода

 

812,1

 

771,7

 

_

 

3,8

 

12,6

 

Впродовж тривалого часу має місце відчутний брак коштів для проведення належного ремонту в навчальному закладі та придбання необхідних меблів, устаткування, обладнання.

2.     Інформація про організацію (школу, ДНЗ)

Даний навчальний заклад заснований у 1992 році, як філія кібернетико-технічного коледжу КІСМУ, в 1993 році він був реорганізований у Новомиргородський ліцей, а 2000 року – в  гімназію.

Сьогодні Златопільська гімназія – заклад освіти нового типу із суспільно-гуманітарним та природничо-математичним профілями навчання, вивченням двох іноземних мов, мережею гуртків, секцій та клубів за інтересами, заклад, який з 2006 року працює за програмою науково-педагогічного експерименту регіонального рівня з проблеми «Розвиток творчості гімназистів шляхом впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій» (даний експеримент проходить до травня

2012 року), опорний навчальний заклад Новомиргородського району по роботі з обдарованими дітьми, районний координаційний центр Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», заклад на базі якого діє наукове учнівське товариство «Горизонт» (структурний підрозділ Кіровоградського відділення Малої академії наук учнівської молоді України). 

На даний час у гімназії навчається 142 гімназисти, які зараховані до закладу за результатами конкурсного відбору (середня наповнюваність класів 18 учнів), навчально-виховний процес організовують 18 педагогів (7 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 1 вчитель має звання «Вчитель-методист», 4- «Старший вчитель»,  4-нагороджені знаком «Відмінник освіти», 1-знаком «Василь Сухомлинський», ряд учителів нагороджені Грамотами МОН України, всі педпрацівники є учасниками науково-педагогічного експерименту).

Свідченням плідної творчої праці учителів гімназії є її висока результативність. За підсумками 2011/2012 навчального року наш навчальний заклад визнаний кращим серед шкіл району і є безумовним лідером за кількістю переможців районних та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін.

Колектив закладу намагається відродити та примножити кращі традиції своєї попередниці - історичної Златопільської гімназії.

Історична Златопільська гімназія діяла з 1836 року і була високоефективним навчальним закладом, про що свідчить блискуча плеяда випускників, яким вона дала старт у велику науку, літературу, мистецтво, політику.

Учнем Златопільської чоловічої гімназії був видатний український письменник, публіцист, голова першого Українського Уряду Володимир Винниченко, шлях до професорського звання, шлях у літературу розпочинався зі шкільної лави Златопільської гімназії для Павла Филиповича, тут пройшли дитячі й юнацькі роки великого українського композитора, диригента, лауреата двох Державних премій СРСР, заслуженого діяча мистецтв України Бориса Лятошинського, в 1916 році в цьому закладі починав своє навчання майбутній письменник, Лауреат Державної премії, Євген Поповкін, тут він писав свої перші твори, формувався як літератор, письменник.

У  Златопільській  гімназії навчалися: кінорежисер Віктор Вікторов,

лікар–епідеміолог Іван Дудченко, професор Олександр Назаревський,

доктор технічних наук Микола Олофінський, письменниця Наталя Романович-Ткаченко та багато інших видатних особистостей, які нині відомі в Україні та за її межами.

Златопільська гімназія в усі часи пишалася своїми педагогічними кадрами:

заслужений викладач історії і географії, колезький асесор, кавалер ордена Святого Станіслава ІІ ступеня Костянтин Никифорович Успенський,

викладач математики, надвірний радник, кавалер ордена святого Станіслава ІІ ступеня Вареонофій Никифорович Іванов; помічник класних наставників, колезький асесор, кавалер ордена святого Станіслава ІІ ступеня Фотій Дем’янович Щербинський.

Близько п'яти років працював інспектором Златопільської гімназії Олександр  Андрієвський, прогресивний педагог, відомий історик, публіцист.

Впродовж трьох років (1914-1917), після закінчення Київського університету св. Володимира, тут латинську мову та історію викладав відомий літературознавець, поет, перекладач Микола Зеров

Учителями гімназії у різні роки були: український письменник Григорій  Грушевський, член Кирило-Мефодіївського товариства Олександр Тулуб.

Проіснувавши 84 роки Златопільська гімназія (у жовтні 1920 року), склавши останній звіт, припинила своє існування. У зв’язку з катаклізмами, які відбувалися в державі, було втрачено перспективний навчальний заклад, добрі освітянські традиції.

Ідея повернення із небуття освітянської перлини нашого краю, була реалізована у 1992 році з ініціативи В.В.Затоки, який і став першим директором відродженої Златопільської гімназії.

Сьогодні МТБ закладу потребує модернізації і приведення у відповідність до вимог часу. Меблі (парти, стільці, шафи), класні дошки, освітлювальні прилади  є фізично і морально застарілими (деякі з них експлуатуються з 60-х років ХХ ст.), не відповідають встановленим санітарно-гігієнічним нормам, негативно впливають на здоров´я учнів і потребують негайної заміни.

Двері  та вікна навчального корпусу (встановлені у 1935 році) вичерпали свій ресурс, не забезпечують належного світлового, шумового режиму, енергозбереження і є причиною низьких температурних показників (до +13°С) у класних приміщеннях  в опалювальний сезон. Це, в свою чергу, породжує високий рівень захворюваності серед учнів та учителів гімназії.

3.     Список грантів та іншої допомоги

Златопільська гімназія м.Новомиргорода  раніше грантів не отримувала.

ДОДАТКОВІ ОБГРУНТУВАННЯ

Дошки.

Чому потрібні саме такі дошки? Чим вони кращі за інші?

Наявні у гімназії учбові дошки експлуатуються з 70-х років минулого століття. У процесі довготривалої експлуатації вони втратили основні якісні параметри, фізично та морально застаріли, є однією із причин погіршення зору учнів.

Сучасні трьохелементні шкільні дошки з п´ятьма робочими поверхнями:

·        забезпечують високий рівень щеплення поверхні з крейдою, що робить написи розбірливими та чіткими для сприйняття навіть зі значної відстані;

·        мають матову поверхню, що не дає відблисків і покрашує сприйняття нанесеної на дошку інформації чи зображення;

·        мають робочі поверхні, які можуть слугувати у якості екрана при використанні проектора;

·        мають робочі поверхні, які можуть слугувати у якості основи для кріплення магнітів.

Сучасні шкільні дошки сприятимуть вирішенню проблеми перенапруження зору учнів, полегшать учбовий процес  та підвищать його ефективність.

Меблі для мед кабінету.

Що це за меблі?

1.     Письмовий стіл

2.     Стільці (2 шт.)

3.     Кушетка медична оглядова

4.     Шафа аптечна

5.     Ваги медичні

6.     Ростомір

7.     Апарат для вимірювання тиску

Монітори.

Які комп´ютери зараз використовуються в школі? Чи достатньою буде лише заміна моніторів?

У гімназії комп´ютерний клас обладнаний персональними комп´ютерами моделі «Селерон 2000» з послабленими характеристиками (жорсткий диск – 20 Гб., опер. пам´ять – 64 Мб.)

В основі будови моніторів - електронно-променеві трубки, які чинять шкідливий вплив на здоров´я учнів.

Заміна застарілих на сучасні рідкокристалічні монітори значно підвищать рівень безпеки учнів у процесі роботи на персональному комп´ютері.

 

 

Форма входу
Котра година?
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Мій блог
Освітні сайти


сайти району

Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz